Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TeamViewer

TeamViewer İndir

TeamViewer 15 uzaktan masaüstü kontrolü sağlayan eşsiz bir bağlantı programıdır. Her bilgisayarda olmazsa olmaz bulunması gereken programlardandır. Bir bilgisayar ile uzak masaüstü bağlantısı kurmanızı sağlar, oldukça kolay kullanımlıdır ve Türkçe dil desteği sunmaktadır. Dünya genelinde 200 milyondan fazla kullanıcının TeamViewer kullanmasının elbette ki bir sebebi olmalı.

TeamViewer aracılığı ile bağlantı kurduğunuz bilgisayar da adeta o bilgisayar da oturuyormuşsunuz gibi ekran önünüze gelir ve tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcıların programın güvenli olup olmadığı konusunda şüpheleri olabilir ancak oldukça güvenlidir programı her kapatıp açtığınız da otomatik ID ve şifre yenilenir. Sadece bu ıd ve şifreyi verdiğiniz diğer kullanıcı bilgisayarınıza bağlanabilir. Ancak sadece bu kadarı ile sınırlı değildir, iş yerinizdeki bilgisayarınıza da bağlanabilirsiniz. Ya da iş yerinizdeyken ev bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz.

Daha önce programı hiç kullanmamışlar için ön yargıları kırmak gerekir, amatör ve profesyonel bilgisayar kullanıcılarının tamamı hiç zorlanmadan programı kullanabilir.

Küçük bir kurgu yapmak gerekirse eğer bilgisayarlardan anladığınız aile, eş, dost ve akrabalar arasında bilinirse tam bir facia olmaya başlıyor. Hiç olmadık konularda sizden teknik konular istenebiliyor. En azından sizden destek isteyen kullanıcıların bilgisayar da bu programı bulunmasını önemle duyuruyoruz.

Bilgisayarınıza bağlanan kişinin yaptığı değişikleri, tüm hareketleri izleyebiliyorsunuz sizden habersiz hiçbir şey yapılamaz, olası bir tehdit durumunda esc tuşuna basmanız kadar kolaydır bağlantıyı sonlandırmak. Güzel yönlerinden bir tanesi de sohbet ses ve görüntü desteği de sunar. Aynı zaman da yine TeamViewer üzerinden toplantılara da katılabilirsiniz. Kişi listesi oluşturabilir, bağlantılar ekleyebilirsiniz. Konuyu fazla uzatarak güzel bir rehberden çok kafa karıştıran bir yazı olsun istemiyorum.

Yeni bir sürüm geldiğin de program sizi otomatik bilgilendirir tek tuş ile çok kısa bir sürede yeni sürüm güncellemesi gerçekleşir buda önemli bir detaydır. Dosya aktarımları da sağlayabilirsiniz. Uzaktan yönetim sistemini henüz kullanmadıysanız daha ne bekliyorsunuz.

TeamViewer İndir YAPILAN YORUMLAR